ZMK, Zeister Mannenkoor, Torenlaan 38, 3701 VK, Zeist, info@zeistermannenkoor.nl, TorenlaanTheater Theater http://www.torenlaantheater.nl, Dana van Nimwegen, http://www.danavannimwegen.nl, Danielle Kok http://www.daniellekok.nl


Agenda

2018

4 oktober
- Start 'Christmas Carol'-singalong Geef je op en doe mee!

17 november
- Concert met Khareba & Gogia en het Zeister Vrouwenkoor in de Oosterkerk te Zeist. Ga naar de Kaartverkoop!

16 december
- Kerstconcert bij de Fraters van Utrecht (besloten)

20 december
- Kerstconcert R.K. Woningbouw-vereniging in de St. Josephkerk te Zeist (besloten)

21 december
- Traditionele Kerstconcert in de kerk van de Evang. Broedergemeente




Links



Adverteerders




Prins Bernhard Cultuurfonds

Bestuur Zeister Mannenkoor
Voorzitter
Wim den Heijer
06-10808025
voorzitter@zeistermannenkoor.nl
Secretaris
Frans Schuurmans
030-6958956
secretariaat@zeistermannenkoor.nl
Penningmeester
Frans van Denderen
030-2012513
penningmeester@zeistermannenkoor.nl
Bankrekening ZMK:
NL09ABNA0931555418
Zeister Mannenkoor te Zeist
Vicevoorzitter
Rudi Boekhoven
030-6921732
rgboekhoven@hotmail.com
Bibliothecaris, ICT & Bijgeluiden
Jan Verdonk
06-12220357
bibliothecaris@zeistermannenkoor.nl
webmaster@zeistermannenkoor.nl
bijgeluiden@zeistermannenkoor.nl
Muzikale leiding
Dirigent
Arie Perk
dirigent@zeistermannenkoor.nl
Pianiste & Repetitor
Danielle Kok
pianist@zeistermannenkoor.nl
Beschermheer
Drs J.J.L.M. Janssen
Burgemeester van Zeist
Erevoorzitter
Lots van der Horst