ZMK, Zeister Mannenkoor, Torenlaan 38, 3701 VK, Zeist, info@zeistermannenkoor.nl, TorenlaanTheater Theater http://www.torenlaantheater.nl, Dana van Nimwegen, http://www.danavannimwegen.nl, Danielle Kok http://www.daniellekok.nl


Agenda

2019

8 juni
- Optreden verpleeghotel Bovenwegen (besloten)

6 juli
- Benefietconcert t.b.v. het Torenlaan Theater in de Oosterkerk, mede mogelijk gemaakt door Hotel Theater Figi.

18 juli
- Laatste repetitie, bonte avond (besloten)

19 juli
- Seizoensafsluiting met Jeu de Boules bij Les Cailloux (besloten)

   ✸  zomervakantie  ✸

29 augustus
- Eerste repetitie na de zomerstop




Links



Adverteerders




Prins Bernhard Cultuurfonds

Bestuur Zeister Mannenkoor
Voorzitter
Wim den Heijer
06-10808025
voorzitter@zeistermannenkoor.nl
Secretaris, ICT & Bijgeluiden
Jan Verdonk
06-12220357
secretariaat@zeistermannenkoor.nl webmaster@zeistermannenkoor.nl
bijgeluiden@zeistermannenkoor.nl
Penningmeester
Frans van Denderen
030-2012513
penningmeester@zeistermannenkoor.nl
Bankrekening ZMK:
NL09ABNA0931555418
Zeister Mannenkoor te Zeist
Vicevoorzitter
Rudi Boekhoven
030-6921732
rgboekhoven@hotmail.com
2e secretaris
Jan van Delft
030-2282454
j.van.delft13@kpnplanet.nl
Muzikale leiding
Dirigent
Arie Perk
dirigent@zeistermannenkoor.nl
Pianiste & Repetitor
Danielle Kok
pianist@zeistermannenkoor.nl
Beschermheer
Drs J.J.L.M. Janssen
Burgemeester van Zeist
Erevoorzitter
Lots van der Horst